Підготовка до навчання в британському ВУЗі - бакалаврат


Для того, щоб отримати вищу освіту за кордоном, а саме в Великій Британії, необхідно пройти відповідні підготовчі курси. Компанія MUDRA.UA з радістю допоможе вам вступити у ВУЗ вашої мрії та отримати якісну освіту. Ви можете задати питання до наших менеджерів за телефонами: (044) 499 115 0 або (098) 115 115 0
Для відповідності стандартним кваліфікаційним вимогам українському студенту необхідно пройти одну з наступних програм: Foundation Programme, A-levels, International Baccalaureate.

1. Foundation Programme. Річний підготовчий курс, в ході якого учню належить приділити значну увагу вивченню мови, а також освоїти профільні дисципліни, необхідні для вступу на програму бакалаврату. Програми такого типу пропонують самі університети. Основними вимогами для вступу на Foundation Programme є: мінімальний вік 17 років, атестат про закінчення 11 років шкільного навчання і сертифікат IELTS з результатом не менше 5.0 або 5.5.

За рік навчання студентам вдається освоїти 1-3 профільні предмети, які необхідні для вступу до університетів Англії[/url]. Успішне завершення курсу Foundation Programme гарантує надходження, а в деяких випадках і деяку знижку на навчання.

Програми Foundation зазвичай представлені в декількох варіантах:

Business Programme підходить для тих, хто збирається вступати на спеціальності, пов’язані з бізнесом, управлінням, економікою, фінансами;
Engineering Programme готує студентів для вступу на інженерні спеціальності;
Law Programme призначена для майбутніх соціологів, правознавців і політологів;
Life Sciences підходить для тих, хто збирається займатися дослідженнями в галузі фізики, хімії, біології чи математики;
Art and Humanities належить пройти майбутнім філософам, історикам, культурологам та іншим фахівцям в галузі гуманітарних дисциплін.
Початок програми випадає на два місяці в році: вересні (закінчення в червні) і січень (закінчення в серпні).

2. International Baccalaureate. Міжнародна програма, по закінченні якої можна без проблем поступити майже в будь-який університет Європи, набравши необхідну кількість балів, зазвичай це 35, в престижні університети – 38. Ця програма проводиться під контролем організації IBO, але за своїм змістом не відрізняється від попередньої програми при університеті . Більш того, диплом IB можна використовувати для вступу до університетів усього світу.

3. «A-level». Якийсь аналог International Baccalaureate, але строго в рамках Великобританії. Для надходження в Кембридж, Оксфорд або будь-який медичний факультет у Великобританії необхідно пройти навчання за дворічною програмою A-level або за спеціальною програмою IB.

Добавить комментарий

X

Вход в аккаунт

Генерация пароля